ליטל פיטוסי

היעד שלי

5,000

גייסנו

11%
564

המסייעים שלי

7

גייסנו

11%
564
עזור לי לגייס

הי זו ליטל

כתוב בתורה "וירא אליו ה באלוני ממרא והוא יושב פתח האוהל כחום היום וישא עיניו…".
בחרתי בדמותו של אברהם אבינו, איש גדול וטוב מכניס אורחים נזהר מאוד בכבודם ודואג למחסורם. זה מה שעולה לנגד עיני בהקשר של הרב נחמיה ונחמי ואין חולק כי כאשר אני אני מדברת על מהו בית חב"ד בנגקוק עבורי, הם חלק בלתי נפרד ממפעל החיים האדיר הזה.
בית חב"ד בנגקוק עבורי ועבור רבים אחרים הוא אוהל אברהם המודרני בעל ארבעה פתחים ויותר. פתחים של אהבת כל אדם, מסירות נפש כאשר נזקקים לעזרה (וגם כשלא),הארת פנים שאין שניה לה, פינה חמה לכל אשר חפץ, ועוד לא נגעתי בסעודות השבת המענגות המתקיימות כל שבוע! בסעודות החגים שההיערכות אליהן נתפסת בעיני ככמעט בלתי אפשרית – כל חג מאכילים רבבות של אנשים שנהנים מכל טוב והכל באהבה גדולה!
הרב נחמיה ונחמי עזבו את "האוהל המוצל" את הבית הטבעי שלהם לפני 23 שנה, יצאו מנקודת הנוחות אל הנכר והקימו את הדבר הענק הזה שהוא חב"ד בנגקוק המהווה עבור אלפים פינה חמה. בדומה לאוהלו המכיל של אברהם כל אדם מוצא את הפתח שלו, שמתאים לו, שנוגע בו ושעושה לו טוב.

הבית החם הזה נמצא בסיכון עכשיו, בעל הבית לא מחדש להם חוזה ויכול בכל יום להוציא אותם, לכן הם החליטו לקנות מקום שיתן יציבות לבית החשוב הזה וישדרג את הפעילות עם מקווה טהרה, בית כנסת רחב, אולם גדול לאירוח אלפי הסועדים, ספריה גדולה ומרכז סיוע לכל מי שצריך.

החלטתי להצטרף למאמץ ולעזור להם לגייס את הכספים הנדרשים ואני קוראת גם לכם בבקשה הצטרפו! לחצו על כפתור התרומה ותרימו תרומה בכל סכום שתוכלו, אני בטוחה שתראו הרבה ברכה בכל התחומים בזכות המצווה הגדולה.

מצטרפים אלי?

המסייעים שלי

בעילום שם
50
בעילום שם
144
בעילום שם
20
בעילום שם
50
Michal s
50
בעילום שם
50
בעילום שם
200