איתן דובקין

היעד שלי

18,000

גייסנו

7%
1,331

המסייעים שלי

7

גייסנו

7%
1,331
עזור לי לגייס

חברים יקרים,

לפני שנתיים הגעתי לראשונה לבית חב"ד בבנגקוק. נכנסתי בבוקר להתפלל, באמצע התפילה נכנס יהודי מבוגר שהגיע הרגע בטיסה ארוכה מצרפת, מיד היה ניכר שהוא אינו חש בטוב, הוא מילמל משהו לא ברור, והיה נראה שתכף הוא מתמוטט מתשישות.

הרב נחמיה ווילהלם מיד הבין את המקרה והגיש לו ארוחת בוקר באמצע התפילה, בזמן שהרב קנטור שם לו טיפות עיניים, ואנשי הצוות מחזירים אותו לחיים תרתי משמע ומביאים את התרופות שהיו לו במזוודה.

אחרי כמה שעות סיפרתי לרב נחמיה כמה מדהים היה לראות את המקרה, ואז הוא סיפר לי, "זו העבודה שלנו כאן, לעזור לכל אחד, וכל יום יש כאן מקרים כאלו. זה ממש לא חריג מה שראית."

יש רגעים בחיים שאדם מחליט לקום ולעשות מעשה. להיות חלק ממשהו גדול ועוצמתי.

בשנים האחרונות אני קשור לדבר המיוחד הזה שנקרא 'חב"ד תאילנד'. קשה לתאר במילים את החום ואהבה שמעניקים שם לכל יהודי, בכל נושא.

החל ממטייל שאיבד דרכון, דרך מי שהתאשפז בבית חולים באמצע הטיול, ועד חגים ושבתות בבתי חב"ד תאילנד שזו ממש חוויה עילאית בהם מארחים ללא תשלום עשרות אלפי ישראלים.

עכשיו בית חב"ד בבנגקוק צריך אותנו! בעל הבניין לא מסכים לחדש את חוזה השכירות, ורגע לפני שזורקים אותם לרחוב, רוצים לבנות בית חם ואוהב שימשיך לתת אהבה מכל הלב לכל אחד.

בואו להיות שותפים, תרמו עכשיו כל אחד כפי יכולתו, בדבר העצום הזה, ואני בטוח שזכויות רבות יהיו לכם!

כל תרומה תעזור! כל התרומות מוכרות לצרכי מס לפי סעיף 46.

המסייעים שלי

דב צוובנר
1
בעילום שם
200
בעילום שם
180
בעילום שם
180
בעילום שם
360
בעילום שם
360
בעילום שם
50