בונים את הבית בבנגקוק

בית כנסת. מקווה טהרה. אולם לאירוח מאות יהודים לסעודות שבת וחג בחינם. מסעדות כשרות מסובסדות. ספריה. מרכז סיוע

אביעד מוזס

היעד שלי

18,000

גייסנו

14%
2,685

המסייעים שלי

9

גייסנו

14%
2,685
עזור לי לגייס

שלום רב, חברים יקרים,

לפני קצת יותר מ-9 שנים נחתנו אשתי ואני בבנגקוק, יום שישי בצהריים ועוד שעות ספורות שבת. לקחנו מונית כמה שיותר מהר ישר לבית חב"ד, וברגע אחד עברנו ממצב של עייפות, חום והמולה לאווירה של בית נקי, שקט ורגוע לפני שבת. טלפון להורים, עזרה במציאת מלון קרוב וכל הפרטים שצריך כדי להתחיל להתאקלם. אווירת השבת, ההכלה והחמימות הותירה אותנו עם טעם של עוד שנמשך למעשה עד עצם היום הזה. עד היום אנו יושבים בסעודות שבת עם הברכונים מבית חב"ד בנגקוק "הבית שלך במזרח". אך מעבר לכך, בשבילי בית חב"ד בנגקוק זהו המקום שבו נפתח בפניי עולם רוחני חדש של "אור וחיות נפשנו" ממש.
כשמדברים על מפעל השלוחים ועל בתי חב"ד בכלל, בית חב"ד בנגקוק הוא הראשון שמזכירים. ולא לחינם – בית חב"ד בנגקוק הוא אות ומופת לאהבת חינם, ליהדות מקרבת, לחום ולדאגה לכל יהודי באשר הוא, ברוחניות ובגשמיות.
אלפים רבים של מטיילים ומבקרים עברו לאורך השנים בבית חב"ד בנגקוק ונהנו מאותה חוויה מיוחדת. זה הזמן שלנו להחזיר מעט ולסייע לרב נחמיה ונחמי לבנות מבנה קבע כראוי למקום כל כך חשוב ומיוחד ושימשיכו במפעל החיים המדהים הזה ללא דאגות ומניעות.
אני מזמין אתכם חבריי, לעזור לי להגיע ליעד שהצבתי לעצמי כדי להחזיר במעט הכרת הטוב לאנשים המיוחדים האלה. כל תרומה תתקבל בברכה ובשמחה (מוכרת לסעיף 46 למעוניינים), ונזכה להוסיף עוד כמה לבנים בבניין החשוב הזה.
תודה רבה מראש,
אביעד

המסייעים שלי

בעילום שם
250
בעילום שם
600
בעילום שם
100
רפאל ורחלי איש שלום
180
בעילום שם
250
רינת מזוז
555
שמואל וולפמן
400
קובי מושקוביץ
250
יונתן פריבס
100