בונים את הבית בבנגקוק

בית כנסת. מקווה טהרה. אולם לאירוח מאות יהודים לסעודות שבת וחג בחינם. מסעדות כשרות מסובסדות. ספריה. מרכז סיוע

שני הינדי

היעד שלי

10,000

גייסנו

10%
1,003

המסייעים שלי

4

גייסנו

10%
1,003
עזור לי לגייס

הי זו שני

בית חבד בנגקוק עבורי הוא בית.. אמיתי! לא מטפורה, הזכות שיש לי להיות ליד 2 אנשים, בעצם מלאכים שנותנים את כל כולם 24/7 נותנת לי את הזכות להיות פה בין האנשים שמהלכים בארץ הזו בחופשיות מבלי לעשות שום דבר עבור זה.
פעם אחת ,האמת שבשבת תאילנד בירושלים שנה שעברה הרב נחמיה דיבר והיה ממש בשיח ובסיפור שהוא סיפר (כמו בכל דבר שהוא עושה כל כולו בדבר) ואחד מהבחורים הגיח מאחוריו, הרב עצר ושאל את רצונו של הבחור והוא אמר שהוא רוצה את המשקה, כל הקהל פרץ בצחוק והרב בכזאת ענווה ונעם אמר ,שלכל אחד יש תפקיד בעולם הזה יש שר המשקאות ויש שר של סיפורים… בכזאת נונשלנטית ועדינות ״הוציא״ את הבחור מהסיפור,זה רק הראה לי כמה המקום הזה פשוט רואה את הלב והנשמה בלבד!!!
זה שהרבנית פותחת את ביתה בכל רגע נתון
בכללי ביתם פתוח תמיד והארוחות אויי הארוחות המרוממות רוח לב ונשמה ,ייחרטו לי פור לייף!!! אז בית חבד בנגקוק עבורי הוא בית, משפחה שלעולם לא הייתה לי ,מקום לשאול, להתייעץ על כל דבר ולקבל את התשובה הכי פשוטה חכמה והגיונית שאני יכולה לקבל. מקום שבו הלבבות נפגשים ,מקום שבו יהיו לך חברים לכל החיים ,אהבה ??????

עכשיו בעל הבניין שבו שוכן בית חבד בבנגקוק לא מחדש להם חוזה והחליטו לקנות בניין שיהיה בית שלנו של כולנו, הייתי שמחה לדעת שלבית שלי/שלנו יש בית קבע איפה שלא יהיה והחלטתי להירתם ולעזור להם לגייס את הכספים הנדרשים.

מזמינה אתכם לעזור לי לעזור להם כדי שהם יוכלו להמשיך לעזור לכולנו.

תודה רבה

המסייעים שלי

Miri hatue
353
בעילום שם
100
דוד אור
50
בני איבס
500